Naše firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. Koberce čištění Praha  má již dlouholetou praxi a nabízíme celou řadu úklidových služeb a v tomto článku bychom se chtěli věnovat našemu generálnímu čištění koberců. S pomocí strojového kotoučového čištění lze vyčistit z koberce jakékoli nečistoty a skvrny. Tento způsob čištění je skutečně velice účinný, protože se takto kosmetika spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce a kromě všech nečistot bezpečně zlikviduje i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie.

Takže dalším výhodou této metody je i to, že jejím čištěním získáte nejen krásně vyčištěný koberec, ale zbavíte ho i veškerých škodlivin a uděláte tak něco pro své zdraví. A v případě, že jste alergiky, to platí dvojnásobně. Náš kotoučový stroj je velice účinný, a přitom i šetrný k vašemu koberci, takže se nemusíte bát, že by mohlo dojít k jeho poškození, pokud máte vhodný typ koberce. Bohužel ne všechny koberce jsou vhodné pro strojové kotoučové čištění.

Náš…

Náš kotoučový stroj nejprve pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou kosmetiku do koberce tak dlouho, dokud neodstraní veškeré i mnohaleté úporně do hloubky zašlapané nečistoty. Délka této procedury závisí na tom, jak znečištění koberec máte, ale vždy se ve finále podaří koberec vyčistit. V nejhorším případě je celé čištění třeba provést nadvakrát, ale na podruhé je koberec vždy dokonale vyčištěný. Navíc tato kosmetika ještě k tomu koberec velmi kvalitně dezinfikuje a provoní.

Poté, kdy se už špína a nečistoty nedrží v samotném koberci a koberec jako takový je vyčištěný, tak následuje ten postup, že vysokotlaký třímotorový vysavač značky pečlivě a prakticky do sucha odsaje všechny již zmíněné alergeny a roztoče a nečistotu, která byla v v koberci usazená ať už na povrchu nebo do hloubky. Tímto vyčištěním navíc k nabytí původního objemu koberce. Neboť tento výkonný vysavač jeho celou strukturu neobyčejně provzdušní a příjemně oživí celkový vzhled.

Tato…

Tato metoda nabízí unikátní způsob, jak dokonale koberec vyčistit a zároveň docílit perfektní vzhled. Takže koberec pak vypadá prakticky jako nový. Opětovným využíváním této metody docílíte nejen toho, že váš koberec bude vždy čistý, ale výrazně tím prodloužíte jeho životnost. Naší poslední zakázkou bylo čištění koberců v rodině, která se pro čištění rozhodla v momentě, kdy se paní omylem vylilo zelné želé na koberec v kuchyni.

A když už si naši službu najímali, rozhodli se, že se nechají koberce vyčistit všude. O vše jsme se postarali, vyčistit nečistoty a odstranit zelenou skvrnu po želé pro nás nebylo žádným problémem. Tato metoda je opravdu účinná a klienti byli spokojení, takže se na nás s čištěním koberců obrací dále.